Butik - mikrosklep dla mikro i małego biznesu

#Butik - mikrosklep dla mikro i małego biznesu. Pozwala szybko utworzyć sklep internetowych z jednym produktem tzw.butik. Taki miniaturowy sklep ma wszystko co jest potrzebne i wymagane aby prowadzić sprzedaż za pośrednictwem internetu.
Dzięki stałemu adresowi internetowemu pozwala na prowadzenie sprzedaży z wykorzystaniem blogów, portali społecznościowych, forów, maili itp.
#Butik będzie rozwijany pod kątem potrzeb użytkowników z zachowaniem pewnej dozy prostoty i minimalizmu.
W ramach jednego konta możesz utworzyć 10 butików.

Do czego służy butik?

#Butik jest platformą sprzedażową. Pozwala na prezentację Twojej oferty w internecie, wprowadzenie opisu produktu/usługi, przyjecie zamówienia, poprawne informacje wysłane na email i SMS-em na komórkę. Gromadzi i udostępnia wszystkie potrzebne dane aby z sukcesem prowadzić sprzedaż w internecie i obsługiwać zamówienia. Posiada statystyki.

Butik to prostota

Klient klikając w link kierujący do butiku, trafia na czytelny opis. I albo kupuje albo nie. Nie ma reklam, wyszukiwarki, nie ma nic co może go rozproszyć. Jest tylko to co niezbędne: regulamin, polityka prywatności, opis obsługi i Twoje dane.
Wszystko: cały proces zakupu przebiega płynnie i trwa około 20-40 sekund. To krócej niż rozmowa telefoniczna! Dodatkowo, klient otrzymuje dane dotyczące zakupu SMS-em na telefonie (oraz na email), Ty również jesteś o tym informowany SMSem.

Dla kogo jest butik?

Sprzedawać przez #butik może każdy, kto oferuje produkty/usługi nie zawierające modyfikacji a potrzebuje prostej platformy umożliwiającej prezentację swojej oferty wraz z modułem sprzedaży i statystykami.
Przedmiotem sprzedaży może to być:
- produkt (różnice koloru, rozmiaru można podać w uwagach) np. proste meble (stolik, ławka, taboret itp),
- rękodzieło (szczególnie polecam),
- usługi nie związane z terminem (do usług terminowych polecam e-recepcję,
- wydarzenia (eventy),
- usługi niematerialne,
- itp.

Czy zatem można klientowi zaproponować więcej?
OCZYWIŚCIE!!
Pomysły i sugestie przesyłamy newsletterem do wszystkich aktywnych użytkowników serwisu.
Utwórz sobie butik