Apetyt na ... inaczej

System wirtualnej recepcji to nowy sposób obslugi klientów. Osoby zainteresowane Twoja ofertą mogą umawiać się na wizyty korzystając z internetu wykorzystując system rezerwacji internetowych . Korzystając rezerwacji zyskujesz wirtualnego recepcjonistę pracującego dla Ciebie 365dni/7/24h!
Pomyśl ile czasu zabiera Ci rezerwowanie, umawianie wizyt Twoich klientów, czasu, który możesz im poświęcić wykonując to czego oni potrzebujesz a co Ty robisz najlepiej i co sprawia Ci największą przyjemność.

Przede wszystkim zdobądź zadowolenie klientów!
... a przy okazji zyskaj więcej wolnego czasu dla siebie.
Wirtualna recepcja oszczędza Twój czas i pieniądze ale przede wszystkim podnosi komfort umawiania spotkań dla Twoich klientów. Aby umówić klientów na wizytę nie musisz odbierać wielu telefonów. Klient w komfortowy sposób sprawdza dostępne terminy, godziny , specjalistów, ich kwalifikacje - bardzo komfortowe w porównaniu z umawianiem z telefonistką, której sie zawsze śpieszy.
Klienci już nie muszą do Ciebie dzwonić (czy naprawdę odbierzesz telefon o każdej porze?!) aby zarezerwować wizytę. Mogą o dowolnej porze dnia i nocy samodzielnie, przez internet:
# sprawdzić dostępność wolnych terminów, godzin
# wybrać usługę(i)
# wybrać specjalistę
# oraz zapisać się na wizytę.
Takie proste, takie jasne i takie wygodne - dla wszystkich!

A Ty (również dzieki dzięki pomysłom zamieszczanym w panelu administracyjnym) możesz sprawiać, że zamawianie i korzystanie z Twoich usług będzie jeszcze bardziej inspirujące dla Twoich klienów.