InVito

Mocne wsparcie marketingu dla małych i nie tylko firm. Szukasz kontaktów do klientów detalicznych, chcesz zbudować bazę danych telefonów komórkowych osób zainteresowanych usługą?
To narzędzie jest wprost dla Ciebie!

InVito

Proste, łatwe w użyciu, oczywiste i ... skuteczne - to cechy naszego nowego narzędzia wsparcia SMS marketingu. InVito zaspokoi Twoje podstawowe potrzeby związane z budowaniem wartościowej bazy danych potencjalnych klientów, segmentu rynku, który potencjalnie będzie zainteresowany Twoimi usługami. InVito doskonale sprawdza się w tradycyjnym handlu czy usługach.

Idealnie proste wdrożenie

Wystarczy, że w widocznym miejscu wyeksponujesz informację typu "Aby otrzymać SUPERRABAT - zadzwoń na nr ......" - oczywiście nie ograniczamy Twojej fantazji :). Otrzymasz unikalny numer usługi, niezmienny przez cały czas jej trawnia. Od tego momentu każde połączenie przychodzące na ten numer będzie rejestrowane a numer osoby dzwoniącej zapisywany w bazie Twoich kontaktów.

DEMO
zadzwoń na numer 468112223
(obsługiwane są tylko numery GSM)

Nasza Gwarancja

Tradycyjnie już dajemy gwarancję użyteczności.
Jeżeli przez rok nikt nie zarejestruje swojego numeru za pośrednictwem Pozyskiwacza Numerów, kolejny rok usługi otrzymasz od nas gratis.