Narzędzia dla małej firmy

Dostarczamy produkty, które w pierwszej kolejności pomagają małym firmom zaistnieć w internecie i rozwinąć biznes, korzystając między innymi z internetu.
Mała firma, niewielki, zazwyczaj jednoosobowy podmiot gospodarczy. A jednak, to właśnie takie podmioty stanowią o polskiej gospodarce! Większość z takich firm w sposób naturalny zajmuje się drobnym handlem, usługami czy niewielką, zazwyczaj mało zautomatyzowaną produkcją. Zazwyczaj nie korzystacie w biznesie z rozbudowanych i skomplikowanych rozwiązań.
Jednak internet ma to do siebie, że niekiedy proste, tanie i funkcjonalne rozwiązanie kosztuje grosze, mimo, że dominujące na rynku rozwiązanie jest skomplikowane, strasznie wielofunkcyjne i cholernie drogie.

Firma AUX jest firmą niszową, skoncentrowaną na dostawie efektywnych rozwiązań wąskiej grupie klientów biznesowych: właśnie dla Was: mikro i małych firm, chociaż wśród naszych klientów są spółki giełdowe, banki czy zakłady ubezpieczeń.

Narzędzia z zakresu marketingu, reklamy, promocji są w zasadzie stosowane w niewielkim stopniu przez tak małe firmy. A to duża szkoda, bo właśnie w takich firmach wzrost obrotów rzędu 30-40% na akcji promocyjnej jest normą. Dostarczamy spory wybór takich narzędzi. Są one stale dostosowywane do mentalności współczesnego klienta, wciąż aktualizowane, ulepszane, podążające za klientem.
Dostosowane do minimalizmu nawet najmniejszej firmy: telefon i komputer; działają przynosząc korzyści dla ich użytkowników.