Korzyści z zastosowania SMS w firmie

Pewnie zastanawiasz się co może Ci dać zastosowanie SMS-ów w twoim biznesie. Niektórzy twierdzą, że jest to zbyt nachalne narzedzie, inni uważają, ze to nie dotyczy ich branży.
Otóż pozwól, że przedstawimy Ci kilka powodów dla których powinieneś korzystać z tego narzedzia w swojej pracy.

1. Utrzymywanie kontaktu ze swoimi klientami. Jeśli posiadasz już dane kontaktowe Twoich klientów, to korzystaj z nich - po to Ci te dane udostepnili!!! Niestety bardzo wiele firm nie kontaktuje się ze swoimi klientami w stopniu oczekiwanym przez klientów tzw. obsługa posprzedażowa. Za pomocą SMS zrobisz to dyskretnie i skutecznie np. informując klientów o specjalnych ofertach, rabatach czy wydarzeniach.
2. Chyba najtańsze narzędzie marketingu bezpośredniego. Możesz przygotować zindywidualizowana ofertę dla każdego z klientów i przesłać ją do nich w mgnieniu oka. Zyskujesz czas i szybką odpowiedź z rynku - to bardzo cenne w biznesie. A to wszystko samodzielnie i za grosze.
3. Skuteczność. Masowe wysyłki SMS są bardzo skutecznym narzedziem marketingowym. Współczynnik odczytania wiadomości SMS wynosi ponad 90%, reakcja na przesłany komunikat w zależności od produktu waha się w przedziale 20-70%.
Ponadto wysyłka SMS może być skutecznym uzupełnieniem innych działań marketingowych.

Poznaj jeszcze 10 powodów dla których warto korzystać z SMS-ów w biznesie