O firmie

Firma AUX działa na rynku usług internetowych do 2003r. Dostarczane przez nas usługi mają charakter specjalistyczny.
W dużych firmach często są uzupełnieniem istniejących już rozwiązań.

Jednak to dla małych i średnich firm nasze usługi sa bardzo atrakcyjną alternatywą wobec znacznie droższych rozwiązań dużych firm marketingowych i telekomunikacyjnych. W tych firmach często nie ma na stałe osoby, która mogłaby wdrożyć potrzebne rozwiązania informatyczne.
Współpracujemy z czołowymi dostawcami wybranych przez nas usług. Dzięki temu możemy śmiało stwierdzić, że jesteśmy w stanie sprostać każdemu zapotrzebowaniu naszych klientów.


Naszymi klientami są w większości przypadków małe, rodzinne, kilku-, kilkudziesięcioosobowe firmy. To właśnie dla tych firm, oferowane przez nas rozwiązania są najbardziej atrakcyjne. Firmy te zawzwyczaj nie dysponują żadnym zapleczem informatycznych a ich budżet na infrastrukturę telekomunikacyjną jest bardzo niski. Stąd proste, tanie i praktycznie gotowe do wdrożenia "od ręki" rozwiązania wydaja się być dla takich firm bardzo korzystne.


Posiadając bazę klientów oraz mając dokładne rozeznanie w ich potrzebach wypracowaliśmy własny, unikalny model biznesowy oparty na bezpośrednim kontakcie z naszymi klientami.
Dzięki temu, że dobrze znamy potrzeby i oczekiwania naszych klientów, możemy szybko reagować na zmieniające się wymagania naszych klientów.


Firma nasza jest ukierunkowana na przyszłość. Tworzymy nowoczesny, rozproszony i odpowiedzialny model biznesu, oparty na głębokim szacunku wobec naszych partnerów, zarówno klientow jak i dostwców usług.
Ofertę naszą kierujemy wyłącznie do podmiotów gospodarczych.


Firma wpisana jest do Rejestru Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych pod nr 5271.