Motto

W naszej firmie stawiamy na długotrwałą i obustronnie korzystną współpracę.
W warunkach obustronnej i trwałej współpracy powstają i kształtują się wartości oraz relacje, które trudno stworzyć za pomocą nawet najbardziej zaawansowanej i wyrafinowanej technologii. W takiej atmosferze powstają rozwiązania, które służą człowiekowi, rozwiązania na które jest popyt, rozwiązania, które przynoszą oprócz zysku trwałą satysfakcję i radość.

Deklaracja wartości

Mamy świadomość, że zarówno my jak i nasi Klienci nie jesteśmy doskonali, popełniamy błędy, zapominamy. Dlatego też, z naszej strony przywiązujemy wagę do danego słowa (telefonicznego, mailowego czy SMS-owego) i realizujemy wszystkie złożone obietnice jeżeli tylko od strony technicznej jest to możliwe.


Dążymy do harmonii technologii i ludzkich pragnień. Pomagamy naszym Klientom aby wykorzystując swoje talenty, wiedzę i doświadczenie oraz dostarczaną technologię rozwijali swoją firmę, działalność i innowacyjność ale również siebie samych.

Czytaj dalej

Polityka jakości

Polityka naszej firmy w zakresie zadowolenie klienta

  • Posiadanie zdolności do ciągłego dostarczania wyrobu spełniającego wymagania klienta.
  • Dostarczanie klientowi wyrobu spełniającego jego wymagania.
  • Działania na rzecz zwiększenia zadowolenia klienta.
  • Ciągłe doskonalenie stosowanego systemu zarządzania jakością obsługi klienta

Czytaj dalej

Komunikacja w biznesie

IDEA

Myślą przewodnią i ideą naszej firmy jest umożliwienie naszym klientom stworzenia systemu pracy, który odpowiada ich osobowości. Sami tworzymy i zachęcamy innych do tego aby tworzyć biznes uwalniający potencjał i możliwości jaki są w każdym z nas. Naszymi klientami są głównie małe firmy, gdzie czas, jego organizacja, talenty właścicieli i pracowników odgrywają decydującą rolę w powodzeniu biznesu.
Nie ukrywamy, że czerpiemy radość z biznesu i pragniemy aby była ona również udziałem naszych klientów. Mamy nadzieję, że wykorzystanie naszej oferty przyczyni się do tego.

Czytaj dalej

<< Pierwszy < Poprzednia [2 / 2] Następna > Ostatni >>