logo AUX
×
praca zdalna i mobilna
rozwiązania dla małych firm

Tworzone z i pasją
Idealna telekonferencja dla małych, średnich i dużych firm. Elastyczna oferta dopasowana do Twoich potrzeb.

VOX na bieżąco informuje, jak klienci reagują na Twoje działania 👍. Gdy pojawiają się niskie oceny, możesz podjąć działania zanim będzie za późno.

Strona główna · telekonferencje

Rozmowy telekonferencyjne - rozmawiaj z dowolnego miejsca

Twój sukces w biznesie zależy od wielu ludzi. Ze wszystkimi nie możesz się spotkać ale ze wszystkimi możesz rozmawiać! Wykorzystaj rozmowy telekonferencyjne i tkwiący w nich potencjał!
Rozmowy telekonferencyjne tzw. telekonferencje to rewelacyjna usługa, umożliwiająca rozmowę kilku osób jednocześnie niezależnie od odległości.
Wybierz najlepszą dla siebie ofertę!
Nasze telekonferencje mogą być prowadzone przy wykorzystaniu dowolnego telefonu.

Czytaj dalej

Telekonferencje STANDARD

Opis usługi Telekonferencja STANDARD
Najpopularniejsza i najprostsza nasza usługa. Nie wymaga jakichkolwiek ustawień po stronie użytkownika! Telekonferencja ta jest dostępna dla każdej firmy.
Podstawowe cechy tej Telekonferencji:
- ilość osób uczestniczących do 20 osób
- maksymalny czas konferencji: bez ograniczenia
- darmowy numer lokalny w wybranej strefie, jest wliczony w cenę usługi
- ochrona dostępu PIN-em dla zapewnienia poufności rozmowy
- wysoka jakość dźwięku, dzięki zastosowaniu najnowszych osiągnięć z zakresu transmisji głosu

Czytaj dalej

Opis Telekonferencji Standard

Telekonferencja STANDARD - szczegółowy opis

W związku z pytaniami o szczegóły usługi telekonferencja STANDARD przedstawiamy szerszy jej opis oraz sposób użytkowania usługi. Jest to telekonferencja, w której koszt połączenia ponosi każdy z uczestników oddzielnie. Dużą zaletą usługi jest jej stała dostępność niezależnie od miejsca i czasu - większość ofert rynkowych ma tu różne ograniczenia.

Czytaj dalej

<< Pierwsza < poprzednia [1 / 2] następna > Ostatnia >>

komunikacja

Zwykła rozmowa telefoniczna czy mail już dawno przestały wystarczać. Masowy mail w trybie tekstowym czy telefonowanie na zimno jest passe. Nowe lub unowocześnione formy kontaktu zdecydowanie bardziej przyciągają uwagę użytkowników. Jednak potrzeba tak niewiele aby dobry i sprawdzony telefon wrócił do łask, a mail zachęcał do przeczytania.

marketing

Większość firm działających lokalnie prowadzi aktywne działania pro sprzedażowe, rzadko marketingowe. Wskutek czego mają duże szanse na rozminięcie się ich oferty lub sposobu działania z oczekiwaniami klientów. Zastosowanie naprawdę prostych rozwiązań ogranicza istotnie ten problem.

organizacja

Nowe i małe firmy rzadko prowadzą działania poprawiające organizację gdyż mają inne priorytety. Paradoksalnie błędy organizacyjne w początkowym etapie działalności zazwyczaj poważnie blokują długotrwały i płynny rozwój firmy na dalszym jej etapie. Warto od początku przenieść kluczowe działania do internetu.