logo AUX
×
praca zdalna i mobilna
rozwiązania dla małych firm

Tworzone z i pasją

VOX na bieżąco informuje, jak klienci reagują na Twoje działania 👍. Gdy pojawiają się niskie oceny, możesz podjąć działania zanim będzie za późno.

Strona główna · komunikacja · Rozmowy telekonferencyjne - rozmawiaj z dowolnego miejsca

Rozmowy telekonferencyjne - rozmawiaj z dowolnego miejsca

Twój sukces w biznesie zależy od wielu ludzi. Ze wszystkimi nie możesz się spotkać ale ze wszystkimi możesz rozmawiać! Wykorzystaj rozmowy telekonferencyjne i tkwiący w nich potencjał!
Rozmowy telekonferencyjne tzw. telekonferencje to rewelacyjna usługa, umożliwiająca rozmowę kilku osób jednocześnie niezależnie od odległości.
Wybierz najlepszą dla siebie ofertę!
Nasze telekonferencje mogą być prowadzone przy wykorzystaniu dowolnego telefonu. Nie ma potrzeby przebywania przy komputerze czy połączenia z internetem. Opracowane zostały z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach. Położyliśmy duży nacisk na jakość połączeń.
Wszystko po to aby można było z naszej usługi swobodnie korzystać.

Wybierz najlepszą dla siebie ofertę, korzystaj z telekonferencji

Zapoznaj się z naszymi usługami! Zobacz jakie są różnice. Zastanów się do czego będziesz wykorzystywać telekonferencje. W jakich warunkach będziesz dzwonić. Przelicz koszty.
Rozmawiaj w formie telekonferencji z kontrahentami już dziś!
Telekonferencje jeszcze nigdy nie były tak proste!
Cechy wspólne naszych telekonferencji to:
- maksymalna ilość uczestników: 19 osób
- maksymalny czas konferencji: 12 godz
- darmowy numer lokalny w wybranej strefie
- ochrona dostępu PIN-em
- jakość dźwięku: wysoka
Z nami tanio zorganizujesz i poprowadzisz telekonferencję! Uczestnicy telekonferencji w prosty sposób będą się mogli spotkać z Tobą w naszym telefonicznym pokoju konferencyjnym.

Pamiętaj! Niezależnie gdzie jesteś możesz przeprowadzić telekonferencję!

Rozmowy telekonferencyjne w 2 wersjach

- Standard - bardzo popularna, tania, prosta jak rozmowa telefoniczna
- Premium - rozbudowana, dla użytkowników wymagających trochę więcej, nieco droższa, zdecydowanie bardziej funkcjonalna.
Telekonferencje są usługami abonamentowymi, zawierane są na okres 1 roku.

komunikacja

Zwykła rozmowa telefoniczna czy mail już dawno przestały wystarczać. Masowy mail w trybie tekstowym czy telefonowanie na zimno jest passe. Nowe lub unowocześnione formy kontaktu zdecydowanie bardziej przyciągają uwagę użytkowników. Jednak potrzeba tak niewiele aby dobry i sprawdzony telefon wrócił do łask, a mail zachęcał do przeczytania.

marketing

Większość firm działających lokalnie prowadzi aktywne działania pro sprzedażowe, rzadko marketingowe. Wskutek czego mają duże szanse na rozminięcie się ich oferty lub sposobu działania z oczekiwaniami klientów. Zastosowanie naprawdę prostych rozwiązań ogranicza istotnie ten problem.

organizacja

Nowe i małe firmy rzadko prowadzą działania poprawiające organizację gdyż mają inne priorytety. Paradoksalnie błędy organizacyjne w początkowym etapie działalności zazwyczaj poważnie blokują długotrwały i płynny rozwój firmy na dalszym jej etapie. Warto od początku przenieść kluczowe działania do internetu.