logo AUX
×
praca zdalna i mobilna
rozwiązania dla małych firm

Tworzone z i pasją

Kiedy zmiany na zewnątrz firmy zachodzą szybciej niż w jej wnętrzu, zbliża się jej koniec ☠
Jack Welch - General Electric.

Strona główna · komunikacja

Faksy internetowe

Faksy internetowe (faksy wirtualne) - u nas to nowe spojrzenie na stary pomysł. Poznaj jak działa fax wirtualny.
Jest to prosty i praktyczny system faksów internetowych. Obsługa faksów odbywa się przez program pocztowy.
Teraz wszystkie Twoje faksy są w jednym miejscu: w programie pocztowym.
Odbierasz faksy jak korespondencję e-mail. Cicho i dyskretnie.
Faksy wysyłasz wprost z komputera z dowolnego programu pocztowego. Dwa podstawowe rozwiązania - w zależności od potrzeb.

Czytaj dalej

Telekonferencja w zawodzie nauczyciela

Telekonferencja w zawodzie nauczyciela
1 minuta czytania Osobami, które najczęściej korzystają z telekonferencji są ... nauczyciele oraz osoby prowadzące różne kursy. Nie są to nauczyciele ze szkoły podstawowej, raczej nauczyciele czy osoby uczące np. języków obcych lub prowadzące różne inne kursy.
Na marginesie - pandemia sprawiła, że telekonferencja, wideokonferencja zagościły we wszystkich domach.
Dużym plusem w realizacji nauczania via telekonferencja jest możliwość czasowego wyciszenia użytkowników dzięki czemu, można wyraźnie słyszeć tylko to co mówi wybrany przez nas uczestnik, bez dodatkowego szumu czy pogłosu.

Czytaj dalej

Telekonferencja bez względu na odległość i miejsce

telekonferencje z ławeczki
1,5 minuty czytania, dodany 13.07.2018r Twój sukces w biznesie zależy od wielu ludzi. Ze wszystkimi nie możesz się spotkać ale ze wszystkimi możesz rozmawiać!
Telekonferencje to usługa, umożliwiająca rozmowę kilku osób jednocześnie niezależnie od odległości.
Nasze telekonferencje mogą być prowadzone przy wykorzystaniu dowolnego telefonu (również komórkowego!), nie jest potrzebny specjalny telefon do prowadzenia telekonferencji. Nie ma potrzeby przebywania przy komputerze czy połączeniem z internetem. Opracowane zostały z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach oraz nauczycielach.

Czytaj dalej

komunikacja

Zwykła rozmowa telefoniczna czy mail już dawno przestały wystarczać. Masowy mail w trybie tekstowym czy telefonowanie na zimno jest passe. Nowe lub unowocześnione formy kontaktu zdecydowanie bardziej przyciągają uwagę użytkowników. Jednak potrzeba tak niewiele aby dobry i sprawdzony telefon wrócił do łask, a mail zachęcał do przeczytania.

marketing

Większość firm działających lokalnie prowadzi aktywne działania pro sprzedażowe, rzadko marketingowe. Wskutek czego mają duże szanse na rozminięcie się ich oferty lub sposobu działania z oczekiwaniami klientów. Zastosowanie naprawdę prostych rozwiązań ogranicza istotnie ten problem.

organizacja

Nowe i małe firmy rzadko prowadzą działania poprawiające organizację gdyż mają inne priorytety. Paradoksalnie błędy organizacyjne w początkowym etapie działalności zazwyczaj poważnie blokują długotrwały i płynny rozwój firmy na dalszym jej etapie. Warto od początku przenieść kluczowe działania do internetu.