logo AUX
×
praca zdalna i mobilna
rozwiązania dla małych firm

Tworzone z i pasją

Kiedy zmiany na zewnątrz firmy zachodzą szybciej niż w jej wnętrzu, zbliża się jej koniec ☠
Jack Welch - General Electric.

Strona główna · organizacja

Uporządkowany tydzień pracy

Jeżeli masz trudności z organizacją pracy i zawsze w piątek nadrabiasz zaległości z całego tygodnia to może warto skusić się na WeekPlan. WeekPlan to narzędzie do planowania tygodniowego dnia pracy.
Główną, korzyścią z jego stosowania jest zaplanowanie najbliższego tygodnia; szczególnie powtarzających się sekwencji zdarzeń w tygodniu. Nie odkładaj na potem! Dzięki tylko tygodniowemu zapisowi, w psychice pojawia się wewnętrzna potrzeba załatwienia sprawy w wyznaczonym terminie, bez odkładania - bo nie ma gdzie 🙂.

Czytaj dalej

Zbieranie danych od mieszkańców

W czasie pandemii 🧬 trudne niekiedy stają się podstawowe czynności.
W spółdzielniach mieszkaniowych, wspólnotach, mieszkaniach komunalnych czy innych grupach, które rozliczają się zbiorczo problemem staje się np. zbieranie informacji o zużytej wodzie, podejmowanie decyzji wspólnych.
Dużym ryzykiem zakaźnym 😷 jest wysyłanie osoby, która obejdzie pewną grupę ludzi w celu zebrania danych.

Czytaj dalej

Jak pracować w domu z dziećmi?

1.5 minuty czytania, dodany 28.02.2018r
Praca zdalna w domu z dziećmi
Generalnie praca zdalna w domu, w którym są małe dzieci nie jest zalecana. Małym dzieciom potrzebna jest dość duża doza uwagi i niewiele jest prac, które przy tej okazji można wykonać. Jednak spróbujmy 🙂

Podział czasu

Jeśli masz współmałżonka lub innego dorosłego domownika, spróbuj podzielić dzień pracy i obowiązki związane z opieką nad dziećmi. Podziel swoje dni, aby każdy miał udział w wykonywanej pracy oraz w opiece nad dziećmi.
Na przykład jedno z was może pracować czterogodzinnym blokiem rano

Czytaj dalej

<< Pierwsza < poprzednia [1 / 3] następna > Ostatnia >>

ostatnimi czasy ...

 • VOX - głos klienta
 • Numer zgłoszeniowy
 • Uporządkowany tydzień pracy
 • Krótka ankieta czyli VOX
 • Opis Telekonferencji Standard

 • inspiracje ...

 • komunikacja
 • marketing
 • organizacja
 • pod prąd
 • "Dlaczego robić z nami biznes? - bo rozwiążemy Twój problem lub ... wskażemy rozwiązanie"

  komunikacja

  Zwykła rozmowa telefoniczna czy mail już dawno przestały wystarczać. Masowy mail w trybie tekstowym czy telefonowanie na zimno jest passe. Nowe lub unowocześnione formy kontaktu zdecydowanie bardziej przyciągają uwagę użytkowników. Jednak potrzeba tak niewiele aby dobry i sprawdzony telefon wrócił do łask, a mail zachęcał do przeczytania.

  marketing

  Większość firm działających lokalnie prowadzi aktywne działania pro sprzedażowe, rzadko marketingowe. Wskutek czego mają duże szanse na rozminięcie się ich oferty lub sposobu działania z oczekiwaniami klientów. Zastosowanie naprawdę prostych rozwiązań ogranicza istotnie ten problem.

  organizacja

  Nowe i małe firmy rzadko prowadzą działania poprawiające organizację gdyż mają inne priorytety. Paradoksalnie błędy organizacyjne w początkowym etapie działalności zazwyczaj poważnie blokują długotrwały i płynny rozwój firmy na dalszym jej etapie. Warto od początku przenieść kluczowe działania do internetu.