logo AUX
×
praca zdalna i mobilna
rozwiązania dla małych firm

Tworzone z i pasją

Kiedy zmiany na zewnątrz firmy zachodzą szybciej niż w jej wnętrzu, zbliża się jej koniec ☠
Jack Welch - General Electric.

Strona główna · marketing

Krótka ankieta czyli VOX

1 minuta czytania
Krótka ankieta
Szukasz prostego systemu ankiet? - poznaj VOX!
Najkrótsza ankieta jaka może być: tylko jedno pytanie i predefiniowane odpowiedzi. Tylko jedno pytanie, czy nie za mało? - rzeczywiście mało, ale nie za mało! Bo im więcej pytań tym mniej odpowiedzi.
Wg różnych badań na jedno zadane pytanie typu: "oceń w skali 1-10" odpowiada średnio około 98% osób, które weszły na stronę ankiety. Już zadanie drugiego podobnego pytania, skutkuje spadkiem ilości odpowiedzi o 7%, dodanie 2 kolejnych tego samego rodzaju pytań skutkuje rezygnacją z udziału w ankiecie przez 3/4 osób, które weszły na stronę ankiety.

Czytaj dalej

Syngaturka czyli dyskretny marketing

Wiele firm zna zalety korzystania z podpisu e-mail tzw. sygnaturki - krótki tekst na końcu każdego maila. Gdzie zatem miejsce na marketing, nawet dyskretny? Sygnaturka to może być zwykły podpis lub .... potężne narzędzie biznesowe - o czym nie każdy wie 😊. Już dawno zauważono, że podpis e-mail może odgrywać duże znaczenie w promocji biznesu. Przypomnij sobie maile z dużych firm. Pozwala zwrócić uwagę, zaciekawia, sugeruje, zaprasza ... nie pozostawia obojętnym.

Czytaj dalej

Podpis maila czyli jak przy okazji zaciekawić?

1 minuta czytania
Więcej niż podpis maila
Wysyłasz zapewne wiele maili. Nie widzisz w tym nic nadzwyczajnego. Czy wiesz, że te codzienne maile mogą być przy okazji doskonałym narzędziem pozyskiwania kontaktów .... Tak, dokładnie tak jak piszę: "przy okazji" 🙂.
Niestety nie stanie się to samo, chociaż nie można nie doceniać informacji, którą przekazują sobie nasi klienci.

Czytaj dalej

ostatnimi czasy ...

 • VOX - głos klienta
 • Numer zgłoszeniowy
 • Uporządkowany tydzień pracy
 • Krótka ankieta czyli VOX
 • Opis Telekonferencji Standard

 • inspiracje ...

 • komunikacja
 • marketing
 • organizacja
 • pod prąd
 • "Dlaczego robić z nami biznes? - bo rozwiążemy Twój problem lub ... wskażemy rozwiązanie"

  komunikacja

  Zwykła rozmowa telefoniczna czy mail już dawno przestały wystarczać. Masowy mail w trybie tekstowym czy telefonowanie na zimno jest passe. Nowe lub unowocześnione formy kontaktu zdecydowanie bardziej przyciągają uwagę użytkowników. Jednak potrzeba tak niewiele aby dobry i sprawdzony telefon wrócił do łask, a mail zachęcał do przeczytania.

  marketing

  Większość firm działających lokalnie prowadzi aktywne działania pro sprzedażowe, rzadko marketingowe. Wskutek czego mają duże szanse na rozminięcie się ich oferty lub sposobu działania z oczekiwaniami klientów. Zastosowanie naprawdę prostych rozwiązań ogranicza istotnie ten problem.

  organizacja

  Nowe i małe firmy rzadko prowadzą działania poprawiające organizację gdyż mają inne priorytety. Paradoksalnie błędy organizacyjne w początkowym etapie działalności zazwyczaj poważnie blokują długotrwały i płynny rozwój firmy na dalszym jej etapie. Warto od początku przenieść kluczowe działania do internetu.