logo AUX
×
praca zdalna i mobilna
rozwiązania dla małych firm

Tworzone z i pasją

✋ WeekPlan to gotowy plan tygodnia do prowadzenia Twojego biznesu. Zaplanuj działania, spotkania, sprawy. Panuj nad swoim czasem.
Kontroluj swój czas i priorytety..

Strona główna · organizacja · Uporządkowany tydzień pracy

Uporządkowany tydzień pracy

Jeżeli masz trudności z organizacją pracy i zawsze w piątek nadrabiasz zaległości z całego tygodnia to wykorzystaj WeekPlan. WeekPlan to plan. Plan tygodniowego rozkładu zajęć i czynności.
Główną, korzyścią z jego stosowania jest zaplanowanie najbliższego tygodnia. W szczególności powtarzających się sekwencji zdarzeń w tygodniu. Nie odkładaj na potem! Dzięki tylko tygodniowemu zapisowi, w psychice pojawia się wewnętrzna potrzeba załatwienia sprawy w wyznaczonym terminie, bez odkładania - bo nie ma gdzie 🙂.

Plan jest potęgą!

Dzięki planowi łatwiej Ci będzie uniknąć rozpraszających działań - zawsze możesz je umieścić na koniec dnia. Zapisane zdarzenia zawsze są ustawione chronologicznie od najwcześniejszego do najpóźniejszego 📈 - system sam tego pilnuje. Możesz je przesunąć o jeden dzień do przodu lub do tyłu.

Plan na utrzymanie i podtrzymanie porządku

Z systemu napewno skorzystają: małe podmioty gospodarcze. W szczególności handlowcy, sprzedawcy, którzy aktywnie poszukują klientów, agenci handlowi, pośrednicy. Przydatny okaże się wszystkim, którzy "budują" obraz tygodnia pracy

komunikacja

Zwykła rozmowa telefoniczna czy mail już dawno przestały wystarczać. Masowy mail w trybie tekstowym czy telefonowanie na zimno jest passe. Nowe lub unowocześnione formy kontaktu zdecydowanie bardziej przyciągają uwagę użytkowników. Jednak potrzeba tak niewiele aby dobry i sprawdzony telefon wrócił do łask, a mail zachęcał do przeczytania.

marketing

Większość firm działających lokalnie prowadzi aktywne działania pro sprzedażowe, rzadko marketingowe. Wskutek czego mają duże szanse na rozminięcie się ich oferty lub sposobu działania z oczekiwaniami klientów. Zastosowanie naprawdę prostych rozwiązań ogranicza istotnie ten problem.

organizacja

Nowe i małe firmy rzadko prowadzą działania poprawiające organizację gdyż mają inne priorytety. Paradoksalnie błędy organizacyjne w początkowym etapie działalności zazwyczaj poważnie blokują długotrwały i płynny rozwój firmy na dalszym jej etapie. Warto od początku przenieść kluczowe działania do internetu.