logo AUX
×
praca zdalna i mobilna
rozwiązania dla małych firm

Tworzone z i pasją

✋ WeekPlan to gotowy plan tygodnia do prowadzenia Twojego biznesu. Zaplanuj działania, spotkania, sprawy. Panuj nad swoim czasem.
Kontroluj swój czas i priorytety..

Zadowoleni z życia lepiej pracują

Radosna kobieta
Dotychczas nie badano wpływu dobrego samopoczucia psychicznego na ogólny stan zdrowia a tym bardziej wydajność i jakość pracy. Takie badania 🧐 są bardzo kłopotliwe, gdyż nie ma stuprocentowo weryfikowalnej skali, którą można się posłużyć, aby sprawdzić, czy badana osoba naprawdę jest szczęśliwa i ma dobry nastrój. Stres zostawia w organizmie ślad – np. w postaci wydzielanych hormonów takich jak kortyzol, których ilości można identyfikować badając próbki krwi. W przypadku badania poczucia zadowolenia z życia naukowcom pozostają głównie ankiety stosowane przez psychologów i psychiatrów.
Jednak, mimo to, coś można na ten temat powiedzieć ...

Czytaj dalej

<< Pierwsza < poprzednia [3 / 3] następna > Ostatnia >>

komunikacja

Zwykła rozmowa telefoniczna czy mail już dawno przestały wystarczać. Masowy mail w trybie tekstowym czy telefonowanie na zimno jest passe. Nowe lub unowocześnione formy kontaktu zdecydowanie bardziej przyciągają uwagę użytkowników. Jednak potrzeba tak niewiele aby dobry i sprawdzony telefon wrócił do łask, a mail zachęcał do przeczytania.

marketing

Większość firm działających lokalnie prowadzi aktywne działania pro sprzedażowe, rzadko marketingowe. Wskutek czego mają duże szanse na rozminięcie się ich oferty lub sposobu działania z oczekiwaniami klientów. Zastosowanie naprawdę prostych rozwiązań ogranicza istotnie ten problem.

organizacja

Nowe i małe firmy rzadko prowadzą działania poprawiające organizację gdyż mają inne priorytety. Paradoksalnie błędy organizacyjne w początkowym etapie działalności zazwyczaj poważnie blokują długotrwały i płynny rozwój firmy na dalszym jej etapie. Warto od początku przenieść kluczowe działania do internetu.