logo AUX
×
praca zdalna i mobilna
rozwiązania dla małych firm

Tworzone z i pasją
Próba dystansu

Kiedy zmiany na zewnątrz firmy zachodzą szybciej niż w jej wnętrzu, zbliża się jej koniec ☠
Jack Welch - General Electric.

Zaczynasz biznes? - pamiętaj

Rozważasz prowadzenie małego biznesu, na początek w skali mikro? - pozwól, że podam Ci 4 rzeczy, o których musisz pamiętać. Dotyczy to w szczególności działalności opartej o internet. Prowadzenie e-biznesu wydaje się uwolnieniem od trudów pracy etatowej, pracy stacjonarnej ale ... też ma swoje wady i wymagania.
1. Rozpoczęcie nie jest łatwe. Sam pomysł to za mało. Dobry pomysł to 1%, pozostałe 99% to jego realizacja. Będzie dużo problemów, przeciwności, pracy ... i tak zostanie.

Czytaj dalej

Narzędzia dla małej firmy

Dostarczamy produkty, które w pierwszej kolejności pomagają małym firmom zaistnieć w internecie i rozwinąć biznes, korzystając między innymi z internetu. Mała firma, niewielki, zazwyczaj jedno- lub kilkuosobowy podmiot gospodarczy. A jednak, to właśnie takie podmioty stanowią o polskiej gospodarce! Większość z takich firm w sposób naturalny zajmuje się drobnym handlem, usługami czy niewielką, zazwyczaj mało zautomatyzowaną produkcją. Zazwyczaj nie korzystają w biznesie z rozbudowanych i skomplikowanych rozwiązań.

Czytaj dalej

Cokolwiek zrobisz, zawsze będzie to: "nie wszystko!"

Znasz to ... . Jest poniedziałek rano. Przychodzisz do pracy nieco zmęczony weekendem spędzonym na zabawie z dziećmi, porządkach, odwiedzinami ... ale w zasadzie gotowy do pracy. Włączasz komputer i ... wita Cię 70 nowych e-maili, włączasz telefon - kontrolka poczty głosowej telefonu już miga i zanim zdążysz odsłuchać wiadomości, przychodzi kolejne połączenie telefoniczne. Z każdym dzwonkiem, mailem, współpracownikiem, który wchodzi do pokoju bez zaproszenia, pojawia się nowe żądanie - uwagi, reakcji, decyzji ... . Umyka czas a sprawy nie posuwają się na przód. W połowie dnia już czujesz się przepracowany, zmęczony - przytłoczony ilością spraw a znalazła się jedynie krótka chwila na szybkie wypicie filiżanki kawy 😵.

Czytaj dalej

<< Pierwsza < poprzednia [1 / 4] następna > Ostatnia >>

ostatnimi czasy ...

 • VOX - głos klienta
 • Numer zgłoszeniowy
 • Uporządkowany tydzień pracy
 • Krótka ankieta czyli VOX
 • Opis Telekonferencji Standard

 • inspiracje ...

 • komunikacja
 • marketing
 • organizacja
 • pod prąd
 • "Dlaczego robić z nami biznes? - bo rozwiążemy Twój problem lub ... wskażemy rozwiązanie"

  komunikacja

  Zwykła rozmowa telefoniczna czy mail już dawno przestały wystarczać. Masowy mail w trybie tekstowym czy telefonowanie na zimno jest passe. Nowe lub unowocześnione formy kontaktu zdecydowanie bardziej przyciągają uwagę użytkowników. Jednak potrzeba tak niewiele aby dobry i sprawdzony telefon wrócił do łask, a mail zachęcał do przeczytania.

  marketing

  Większość firm działających lokalnie prowadzi aktywne działania pro sprzedażowe, rzadko marketingowe. Wskutek czego mają duże szanse na rozminięcie się ich oferty lub sposobu działania z oczekiwaniami klientów. Zastosowanie naprawdę prostych rozwiązań ogranicza istotnie ten problem.

  organizacja

  Nowe i małe firmy rzadko prowadzą działania poprawiające organizację gdyż mają inne priorytety. Paradoksalnie błędy organizacyjne w początkowym etapie działalności zazwyczaj poważnie blokują długotrwały i płynny rozwój firmy na dalszym jej etapie. Warto od początku przenieść kluczowe działania do internetu.