logo AUX
×
praca zdalna i mobilna
rozwiązania dla małych firm

Tworzone z i pasją
Próba dystansu

✋ WeekPlan to gotowy plan tygodnia do prowadzenia Twojego biznesu. Zaplanuj działania, spotkania, sprawy. Panuj nad swoim czasem.
Kontroluj swój czas i priorytety..

Całkowicie nieznany wróg ...

Praca w dobie koronawirusa
2 minuty czytania, dodany 20.03.2020r Trzeba powiedzieć to ze smutkiem, że pojawienie się koronawirusa przewróciło gospodarkę kraju do góry nogami. Giełda spadła 〽️ o 60%, niektóre akcje straciły w ciągu 2 tygodni 80% wartości a i to nie koniec spadków. Biznes stanął w miejscu w dosłownym rozumieniu. Cały kraj wszedł w kwarantannę, której końca 📆 nikt nie zna.
Ale - przynajmniej dla części firm - jest dobra wiadomość 📯 pracę można zorganizować zdalnie. To co jeszcze do niedawna wydawało się fikcją i niemożliwe stało się rzeczywistością dla wielu.

Czytaj dalej

Jak to się zaczęło

Pracujemy razem

Jak zwykle tzw. przypadek

Jak doskonale wiemy, przypadków nie ma więc, chyba jakiś był plan ... . W czasach gdy uwolniony został rynek połączeń telefonicznych (najpierw międzymiastowych), pojawiła się możliwość automatyzacji usługi faksu. Część osób pamięta to urządzenie i pliki kartek, które się wysyłało z różnym powodzeniem 😌. W większości małych i średnich firm wysyłanie i odbieranie faksów wykonywano ręcznie i półautomatycznie.

Czytaj dalej

<< Pierwsza < poprzednia [4 / 4] następna > Ostatnia >>

komunikacja

Zwykła rozmowa telefoniczna czy mail już dawno przestały wystarczać. Masowy mail w trybie tekstowym czy telefonowanie na zimno jest passe. Nowe lub unowocześnione formy kontaktu zdecydowanie bardziej przyciągają uwagę użytkowników. Jednak potrzeba tak niewiele aby dobry i sprawdzony telefon wrócił do łask, a mail zachęcał do przeczytania.

marketing

Większość firm działających lokalnie prowadzi aktywne działania pro sprzedażowe, rzadko marketingowe. Wskutek czego mają duże szanse na rozminięcie się ich oferty lub sposobu działania z oczekiwaniami klientów. Zastosowanie naprawdę prostych rozwiązań ogranicza istotnie ten problem.

organizacja

Nowe i małe firmy rzadko prowadzą działania poprawiające organizację gdyż mają inne priorytety. Paradoksalnie błędy organizacyjne w początkowym etapie działalności zazwyczaj poważnie blokują długotrwały i płynny rozwój firmy na dalszym jej etapie. Warto od początku przenieść kluczowe działania do internetu.